20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

VIDEO/ “Vajza ime po tërhiqet nën shtrat nga diçka”, babai vogëlushes publikon videon ku shihet se ajo është tërhequr nga diçka poshtë krevatit

Mos i humbisni

Me te lexuarat

BRITANIA E MADHE-Një baba pretendon se vogëlushja i tij është tërhequr nën shtrat nga një fant azmë. Sipas Mirror, ai ka ngritur këto pretendime në bazë të një video që është filmuar nga kamera që ndodhej në dhomën e fëmijëve.

Pamjet nga një aparat fotografik në dhomën e gjumit tregojnë vajzën e vogël e shtrirë në fund të shtratit të saj duke luajtur me lodrat kur në orën 11:37 pasdite ajo ngrihet dhe shkon poshtë krevatit.

Vajza shihet sikur po tërhiqet nga poshtë krevatit dhe nisi të qaj, derisa tr upi i saj nuk duket më në kamera.

Babai i publikon këto pamje në rrjetet sociale me mbishkrimin: Vajza ime po tërhiqet nën shtrat nga diçka.

Video është parë gati 8 milion herë në mediat sociale./korrieri.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit