20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Video/ Veprimi që iu shpëtoi në “Përputhen”, Andi i bën diçka të turpshme Antonelës

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Tashmë puthjet, prekjet int ime dhe ofe ndime nga të gjitha llojet janë pjesë normale e emisionit “Përputhen” ku as skan dalet nuk kanë mbetur mbrapa.

 

Dy puntata më parë ishte Alessandro ai që surprizoi duke ftuar papritur Antonelën në një takim, por nuk është kjo për ç’ka duhet të habiteni.

Në këtë moment Andi i drejton gishtin e mesit Antonelës në mënyrë shumë ofenduese, por ajo që mbetet misterioze është kuptimi i këtij gjesti të shëmtuar dhe gjithashtu reagimi aspak i habitur i Antonelës.

 

Ky veprim po shpërndahet shumë në rrjet dhe ndoshta në puntatat në vijim do të këtë një shpjegim nga konkurrenti./korrieri.al

 

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit