9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Vjen më në fund reagimi i Elvisit, ka një mesazh që i “thumbon” të gjithë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Elvisi është larguar nga programi “Përputhen”, pas një deb ati të ash për që pati me Antonelën.

 

Elvisi i njohur si Loco kishte postuar një fotografi me të cilën thuhet se se janë dy lloj monstrash, një ndër të janë femrat që bëjnë çfarë duan dhe akuzojnë për manjakëri se* al.

Ndërsa Antonela u ofendua, pasi ajo akuzoi Atdheun se ai puthi atë me forcë.

 

Pas kësaj ai deb atoi ash për edhe me opinionistin Arjan Konomi, i cili edhe kërkoi largimin e Elvisit.

 

Gjatë episodit të djeshëm Elvisi u kërkoi falje të gjithë atyre që ishin ofenduar nga postimi i tij teksa edhe kërkoi largimin e tij nga emisioni.

Pas largimit nga “Përputhen”, Elvisi ka hyrë në Instagram për të reaguar në Instastory me një fotografi të vetes duke shkruar se koha do t`i zbuloj të vërtetat dhe gënjeshtrat që janë thënë në studio.

 

“Loco zhytet po kurrë nuk do mby tet”, tha Elvisi në mbishkrimin e fotografisë./korrieri.al

 

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit