8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Vrasja e katërfishtë në Kosovë/ Kryeprokurori nxjerr detajet e rëndësishme për ngjarjen: Ka persona të tjerë të përfshirë

Mos i humbisni

Me te lexuarat

“Janë kamerat e sigurisë, e kanë kap imazhin e hyrjes në shtëpi dhe daljes. Nuk ka dyshime se janë të përfshirë persona të tjerë në ngjarje. I zoti i shtëpisë dyshohet se i ka kryer vrasjet dhe aktin e vetëvrasjes. Akti i vetëvrasjes është regjistruar nga kamerat e sigurisë. Shtëpia nga brenda ka qenë e gjitha me gjak. Kanë udhëtuar nga Zvicra në Kosovë, dyshohet se çifti ka qenë në procedura të shkurorëzimit. Prindi dyshohet se ka vrarë bashkëshorten, dy djemtë, pastaj vetën. Trupat e pajetë janë dërguar për obduksion…Familjarët e tjerë nuk kanë pas njohuri që ata kanë pas probleme. Janë intervistuar familjarët, për njohuri rreth raporteve të tyre”, përfundoi ai.

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit