20.5 C
Tirana
E enjte, 7 Korrik, 2022

Zë i rrallë! 12-vjeçarja lë gojëhapur dhe vënë duart mbi kokë moderatorët e njohur shqiptar (VIDEO)

Mos i humbisni

Me te lexuarat

Është vetëm 12 vjeçe, por ka një zë shumë të vjetër, si në potencë ashtu edhe në stil.Po flasim për Ana Barakun, vajzën që mahniti me performancën e saj në “Ditë e re” në RTV Ora.
E apasionuar pas muzikës Blues dhe Jazz dhe me një forcë alla Aleksandër Gjoka, 12-vjeçarja la gojëhapur dy moderatorët e emisionit, Arjola Shehu dhe Arjon Muço.

Ndërsa pasi të shihni performancën e saj shumë prej jush do të pyesë: a është vërtetë zëri i saj?!…/temadites.al

- Reklame -spot_imgspot_img

Te rekomanduara

Ler nje koment:

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Artikujt e fundit