9.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022
Joli Agolli Paparisto, një grua e suksesshme në fushën e artit. Ajo prej vitesh jeton dhe vepron në SHBA. Është themeluese dhe udhëheqëse e grupit të njohur artistik Gjergj Kastrioti në Miçigan, përveç rolit të koreografes njihet edhe si producente e emisionit Tirana ose Shkodra Show, ose Për Kafe me Benin dhe Jolin e të tjera. Përmes artit dhe kontributit të saj në këtë drejtim, tenton të ruajë dhe promovjë vlerat dhe...

Aktualitet

Opinion

Portali 123 Albania

Emisione

COVID-19

COVID-19 LIVE STATS
647,557,350
Total Raste te Konfirmuara
Updated on November 30, 2022 9:40 am

Rrjetet tona sociale

Kulture

Sporti
Sporti

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Ditën e sotme në kufirin Kosovë- Serbi ka ndodhur një skandal i vërtetë. Bëhet me dije se Serbia kanë ndaluar delegacionin e boksierëve dardanë të...

Nuk ia dalim dot, Polonia na mund 1-0 dhe na largon nga Botërori

Si në vitin 1985, kur Boniek na shënonte një gol të vetëm, sa për të na lënë jashtë Botërorit të Meksikës, edhe kësaj here...

FORMACIONET ZYRTARE/ Edy Reja surprizon me titullarët, Shqipëria e gjitha në sulm ndaj Polonisë

Shqipëria po luan mbrëmjen e sotme një nga ndeshjet më të rëndësishme, pasi do të presë në “Air Albania” Poloninë, ku një fiitore do...

Rruga drejt Katarit/ Sot sfida Shqipëri-Poloni, mësoni sa kuotohet në baste fitorja e kuqezinjve

Polonia cilësohet si ekipi favorit për të fituar ndeshjen e sotme në orën 20:45 kundër Shqipërisë, që do të luhet në “Air Albania”. Kompanitë e...

Ish-golashënuesi më i mirë i Botërorit: Kurrë në jetën time nuk e prisja Shqipërinë kaq të fortë

Fitorja e dyfishtë e Shqipërisë ndaj Hungarisë duket se ka ndryshuar këndvështrimin rreth përfaqësueses kuqezi dhe kjo kuptohet më së miri nga fjalët e...

Shendeti

- Reklame -spot_imgspot_img

Lifestyle

Showbizi është i madh nëse je i suksesshëm

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kosova

Bota
Bota

Zbulohet “qyteti i artë”

Zbulohet “qyteti i artë” Arkeologët në Egjipt bëjnë me dije se kanë zbuluar kohët e fundit “qytetin e artë” i humbur prej 3500 vitesh. Ky qytet është themeluar nga gjyqi...

Foto spektakolare, vendet më të ftohta në botë

Fotot në galerinë e mësipërme janë fitueset e një konkursi prestigjioz që quhet “Të kapësh ekstremin”. Në këtë konkurs duhet të kapësh në aparatin fotografik...

Alarm i kuq për ciklonin në Sicili/ Kreu i emergjencave civile në Itali: Do të jetë një ngjarje ekstreme

Ditën e premte një ciklon i përmasave të mëdha pritet të godasë jugun e Italisë, Sicilinë, zonë që është pushtuar nga përmbytjet ditët e...

Boris Johnson paralajmëron: Ja deri kur do të zgjasë kriza energjitike!

Boris Johnson u ka thënë drejtuesve të biznesit se shmangia e mungesës së ushqimit për Krishtlindje është përgjegjësia e tyre, duke pretenduar se nuk...

Horoskopi

- Reklame -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Politike