17.5 C
Tirana
E enjte, 8 Dhjetor, 2022
- Reklame -spot_imgspot_imgspot_img

Lifestyle

Të gjithë e kemi në shtëpi, por askush nuk e di funksionin e vërtetë të vrimës në lavaman!

Në varësi të modelit të lavamanit tuaj, ai mund të ketë një, dy ose tre vrima dhe ato mund të shfaqen midis valvulave të...

Lëkundjet e mbrëmshme të tërmetit trembin moderatoren e sportit. E qetëson kolegu (video)

Tirana ka fituar në shifrat 3-2 ndaj Teutës në transfertë, atje ku ndeshja do të përmbyllej me kryeveprën e Limajt. Ky i fundit tronditi...

Rrëfim i pazakontë i Sabianit: Kam qenë në paraburgim, ja arsyeja

Sabiani ka ndarë një eksperiencë aspak të këndshme teksa bisedonte me Elhaid Cufin. Ai tregon se ka qëndruar për 28 ditë në parabu rgim,...

U bë i famshëm në “TikTok” vetëm nga ngjashmëria e frikshme me Mozzik, flet djali shqiptar: Fama që kam marrë më ka…

Ditën e djeshme është zbuluar sozia e reperit të njohur, Mozzik. Herolind Isufi, djali nga Gjilan, ka një ngjashmëri të frikshme me këngëtarin, aq...

‘Tυrρ i madh që jam Shqiptare’/ Vajza Shqiptare: Pata f.ɑt që u martοva me një Italian

“Paragjykími është një qëndrim i pabazuar, një mënyrë mendimi e ngu.rtë dhe zakonisht ne.gatíve ndaj dikujt e diçkaje”. Ky është përkυ.fίzίmί më i pl.otë sipas...

Moderatorja shumë e njohur habit me deklaratën e saj: I blej streçet te sektori i fëmijëve

Moderatorja Fatma Methasani ka rrëfyer se pas lindjes së djalit ka humbur shumë kilogramë. Fatma tregon se është dobësuar aq shumë saqë streçet i blen...

Fordi krijon parfumin me aromë të benzinës

Pothuajse 70% e blerësve te makinave elektrike kanë deklaruar se do t’u mungojë aroma e benzinës kur të mbarojnë veturat që furnizohen më produktet...

“Notojnë” në para, sa paguhet profesioni i rrezikshëm i truprojave…

“Notojnë” në para, sa paguhet profesioni i rrezikshëm i truprojave Truprojat janë një profesion shumë i paguar por i rrezikshëm. Por cilat janë tarifat që...

Pse duhet ta përfshini ujin e kokosit në dietën tuaj

Uji i kokosit është i pasur me vitamina, lëndë ushqyese dhe antioksidantë. Në e krahasojmë me ujin e zakonshëm, uji i kokosit është një...

Nuk është e pamundur! 3 produkte që heqin manikyrin nga tapeti

  Harrojini ditët me diell, si pritet të jetë moti javën që vjen Meghan dhe Harry bëhen prindër për herë të dytë Aksident tragjik në Kosovë: Humbin...

Artikujt e fundit

- Advertisement -spot_img