8.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Redaksia

64 POSTS
0 COMMENTS

“Do ta bëjmë bashkë”. Gazetarja tregon si ia lypi Fatos Nanos: Mendova se erdhi f.undi, ishte dhe Xhoana aty kur

Gazetarja Rudina Demneri e cila njihet nga të gjithë ne me emrin Paloma, ka rrëfyer sot një nga momentet më të sik.letshme të karrierës...

A do ta përdorte Ardit Gjebrea trupin e vajzës së tij si tavolinë për ngrënie?

E vogla e shtëpisë së Ardit Gjebreas dhe Anilës, Anna, është sot vajza e ditëlindjes. Koha po kalon shpejt dhe Anna është kthyer tashmë...

Tea pas largimit nxjerr foton int.ime dhe i ‘mbyll gojën’ Shqipes: U përputha me Andin!

Tea dhe Andi dolën nga ‘Për’puthen’ si çift i përputhur që do të vazhdojë marrëdhënien jashtë emisionit. “U përputha me Andin”, shkruan Tea poshtë fotos...

U ndanë për Sinan Hoxhën dhe Anën e Përputhen, flet gruaja që u rr ah nga burri: Ja e vërteta

Liljana Bakalli tregon se Sinan Hoxha ishte thjesht preteks sepse bashkëshorti është shumë xh eloz dhe e rreeh vazhdimisht. Ngjarja ka ndodhur në 1 janar,...

Sindi ‘humb’ virgjerine, dalin pamjet ku preket dhe përqafohet me… nuk është as Murati as Atdheu por

Duket se Sindit tashme i ka dale turpi dhe nuk e ka me problem qe te perqafdohet dhe preket me cunat sic tha ne...

Pre.këse/ Vajza i ndërroi jetë në moshën 26-vjeçare dhe la një bebe 2 muajshe, babai e b.raktis

E ftuar në rubriken “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare ka qenë një nënë që ka humbur vajzën e saj në...

Nga kush presim te behemi? Si presim te behemi?

Po te vazhdojme te shajme veten e perserisim papushim se ne shqiptaret s’behemi e Shqiperia s’behet, atehere pse presim te behemi… Nga kush presim te...

E fundit! Shqipëria në orët e saj më të vështira, ja çfarë po afrohet

Filomena ka “mberthyer” Shqiperine. Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot me diell por që herë pas...

Shqiptarët heqin dorë nga “Mercedesi”, ja kush ishte makina më e preferuar për vitin 2020

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor ka publikuar në platformën e re online “Open Data DPSHTRR”, të dhënat statistikore mbi mjetet rrugore...

Latest news

- Advertisement -spot_img